demo

Hakkımda

Hakkımda

  • Çarşamba, 20 Haziran 2012 03:11
  • Published in Hakkımda

Merhaba ben Fahrettin,

   1980 yılında ailemin ilk çocuğu olarak İstanbul'da dünyaya gözlerimi açtım.İlkokulu İsmetpaşa İlköğretim Okulu'nda, Ortaokulu Mareşal Mevzi Çakmak İlköğretim Okulu'nda liseyi ise Atışalanı Lisesi'nde okudum. Üniversite okumadım. Nedeni ise lisede tercih ettiğim ve sevmediğim bir bölüm olan sözel bölümü seçmem dolayısla liseden mezun olduktan sonra istediğim,yapabileceğim ve sevebileceğim bir bölüm yoktu sözel bölümde. Her ne kadar üniversite eğitimim olmasa da kendimi sevdiğim konularda

İş Hayatım

  • Çarşamba, 20 Haziran 2012 03:10
  • Published in Hakkımda

 Diğer yandan yaklaşık olarak 19 yıldır içinde olduğum ve şu anda mesleğim olan bilgisayar sektöründe de kendimi geliştirdim.Aslında bilgisayar benim ilk göz ağrım ve çok sevdiğim bir şeydi. İlk olarak 1996 yılında bilgisayar ile tanıştım. 1997 yılında liseyi bitirdikten sonra 2-3 yıl farklı yerlerde çalıştım.Daha sonra 2000 yılında askere gidip 2001 yılından askerden geldikten sonra yine severek yaptığım ama istemediğim işlerde çalıştım. 2003 yılında üniversite okumaya karar verdim. Biraz geç olmuştu benim için ama deneyecektim en azından.

    Bir dershanede hem bilgi işlem görevlisi hem de üniversite sınavlarına hazırlanmak için işe başladım. Tabi ki iş ile dersler aynı anda gitmeyince

Fotoğrafçılık

  • Çarşamba, 20 Haziran 2012 03:09
  • Published in Hakkımda

    Boş zamanlarımda fotoğraf çekiyorum elimden geldiğince,Önemli olan o an dikkatimi ve ilgimi çeken şeyi kalıcı bir hale getirmek benim için.   

 İlla ki fotoğraf makinemin olması gerekmiyor. Her zaman yanımda taşıyabildiğim cep telefonumla da fotoğraf çekiyorum.

   Yapmış olduğum bu websitemde çekmiş olduğum ve hoşuma giden fotoğrafları sizlerle paylaşacağım. Asla ve asla kendimi bir profesyonel olarak görmüyorum. Fotoğraf konusunda herhangi bir tavsiye, öneri vs. herşeye açığım. Sizlerin desteğiyle kendimi daha da geliştireceğim inanıyorum. 

   Şimdiden hepinize teşekkür ediyor, keyifli gezmeler diliyorum.

© Copyright 2015 by FahrettinOzcan.com Tüm hakları saklıdır.

Email: info@fahrettinozcan.com